نمونه سایبان کولر

نمونه نصب سایبان کولر آبی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4,67 از 5)
Loading...

نمونه سایبان کولر های آبی و گازی

همانطور که می دانید هر کولری نیاز به سایبان دارد و فرقی ندارد که کولر شما آبی است یا گازی. سایبان از رسیدن نور آفتاب به کولر ،زنگ زدگی کولر جلوگیری کرده و در مصرف بهینه آب و انرژی تاثیر می گذارد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری نسبت به این موارد کسب کنید، حتما بلاگ های دیگر را بخوانید زیرا این موارد را به طور کامل شرح داده ایم.

ما برای اطمینان و اعتماد مشتریان خود بخشی را طراحی کرده ایم که شما مشتریان عزیر به راحتی می توانید سایبان های نصب شده توسط این مجموعه را دیده و در صورت تمایل سایبان کولر مورد نظر را تهیه کنید.

سایبان های تهران سایبان از کیفیت ب نظیری برخوردار است. جنس این محصول از ورق دولایه پلاستیکی ساخته شده و ما بین این دو لایه محفظه هایی برای عبور هوا قرار گرفته است. هر دو طرف سایبان عایق وضد اشعه بوده و نور و گرمای خورشید را بر می گرداند. جنس پایه ی این محصول پلیمری بوده و حالت فنری دارد که از محصول در برابر باد محافظت کند.

شما می توانید در این بخش نمونه سایبان کولر (سایه بان کولر) نصب شده توسط این مجموعه را مشاهده کنید و ملاحظه کنید که این سایه بان کولر (سایبان کولر) تولید شده توسط این مجموعه چه عملکردی دارد. این سایبان کولر دارای قابلیتی است که بر روی هر نوع کولر اعم از کولر گازی و کولر آبی و از هر شرکتی اعم از انرژی، آبسال، سپهر الکتریک، ال جی ، سامسونگ، جنرال، اجنرال و … نصب شود.

نمونه سایه بان کولر (سایبان کولر) نصب شده

خرید سایبان کولر آبی و گازی از فروشگاه تهران سایبان

تهران سایبان اولین مخترع سایبان بوده اما متاسفانه عده ای از این محصول کپی برداری کرده و با کیفیتی پایین به مشتریان عرضه می کنند. این فروشگاه با ضمانت و گارانتی 3 ساله(36 ماهه) محصول خود را به مشتریان ارائه می کند. برای رفاه حال مشتریان خود ارسال به تمام نقاط ایران و نصب در اکثر شهرا ها رایگان کرده است.

اگر شما تمایل به خرید این محصول منحصر به فرد و عالی دارید می توانید به صورت مسقیم سایبان کولر آبی یا گازی را از فروشگاه اینترنتی تهران سایبان با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته تهیه کنید.