آیا مبلغی که ما بابت سایبان کولر می دهیم برمیگردد یا نه ؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیاز دهید)
Loading...

یکی از سوالات اکثر مردم این است که این مبلغی که ما بابت سایبان کولر می دهیم برمیگردد یا نه ؟

ما به شما اطمینان صد درصدی می دهیم که این پول بر می گردد اما چطوری ؟ در ادامه می خواهیم به این موضوع بپرازیم.

شما درسته که هزینه ای بابت سایبان می کنید و عده ای هم معتقدند که این کار بیهوده ای هست اما با کمی تفکر و خواندن این مقاله متوجه می شوید که این طور نیست.

1-کاهش مصرف آب

یکی از دلایلی که می توانیم بیاوریم این است که شما با خرید سایبان مصرف آب را کاهش می  دهید. به این صورت که زمانی که آفتاب به بدنه فلزی کولر آبی خورد، داغ شده و آب موجود در داخل را تبخیر می شود.

سایبان کولر های تهران سایبان به خاطر ضد اشعه بودن گرما را به کولر انتقال نمی دهد و سایه ای که بر روی کولر ایجاد می کند باعث خنک شدن اطراف کولر شده و در نهایت فلز اطراف کولر را داغ نمی کند و آب بخار نخواهد شد در نتیجه مصرف آب را کاهش می دهد.

اگر بخواهیم این موضوع را باز تر کنیم آبی که وارد کولر می شود اگر به اندازه باشد ورودی، آب را قطع می کند. اما اگر کافی نباشد باید آب دوباره وارد شود. بنابراین در صورتی که این آب تبخیر نشود آب کمتری هم وارد کولر خواهد شد.

2- افزایش عمر کولر

سایبان عمر کولر را افزایش می دهد. وسایل الکترونیکی و موتور در گرمای زیاد داغ شده و می سوزند. همان طور که می دانید همیشه گفته اند باید وسایل الکترونیکی را در جای خنک نگهدارید و در این مکان آن را روشن کنید.  به همین خاطر تهران سایبان ، سایبانی طراحی کرده است که مانع از عبور گرما شده و اطراف کولر را خنک نگه می دارد. این کار به طول عمر بیشتر موتور کولر کمک می کند.

3-جلوگیری از زنگ زدگی بدنه

سایبان کولر نه تنها در تابستان مفید است بلکه در زمستان هم می توان از آن استفاده کرد. کاربرد آن در زمستان این است که از ریزش باران و برف بر روی کولر جلوگیری می کند و مانع از زنگ زدگی دیواره ی کولر و فرسوده شدن آن می شود.

4-عایق صدا

ممکن است شما به صدا حساس باشید و یک صدای ممتد اعصاب شما را به هم بریزد یا شما را بی خواب کند. این سایبان ها عایق صدا بوده و در طول زمستان صدای باران و تگرگ را می گیرد. در نهایت خوابی آرام را برای شما به ارمغان می آورد.

5-خنک کردن باد کولر و کاهش مصرف برق

ممکن است شما در مناطق گرمسیری زندگی کنید و باد کولرتان برای شما کافی نباشد به همین خاطر مجبورید ساعات زیادی از کولر استفاده کنید. اما همان طور که گفتیم  سایبان کولر تهران سایبان با خنک کردن اطراف کولرتان باد خنک تری تولید و وارد خانه می کند. در نهایت شما می توانید برای مدتی کولرتان را خاموش کرده و اجازه استراحت به آن بدهید. علاوه بر این که عمر کولر را افزایش می دهد در مصرف برق و آب هم صرفه جویی می شود.

پولی که صرف خرید سایبان کولرمی شود یا صرفه جویی حاصل ازمصرف آب و برق خیلی سریع مستهلک خواهدشد و علاوه برآن با همان کولر قدیمی خودمان بدلیل بالارفتن راندمان و بهینه شدن آن هوای خنک تر و درنتیجه رفاه و آرامش و آسایش بیشتری درمحل کار و زندگی خواهیم داشت .

خرید سایبان کولر آبی و گازی از فروشگاه تهران سایبان

تهران سایبان اولین مخترع سایبان بوده اما متاسفانه عده ای از این محصول کپی برداری کرده و با کیفیتی پایین به مشتریان عرضه می کنند. این فروشگاه با ضمانت و گارانتی 3 ساله(36 ماهه) محصول خود را به مشتریان ارائه می کند. برای رفاه حال مشتریان خود ارسال به تمام نقاط ایران و نصب در اکثر شهرا ها رایگان کرده است.

اگر شما تمایل به خرید این محصول منحصر به فرد و عالی دارید می توانید به صورت مسقیم سایبان کولر آبی یا گازی را از فروشگاه اینترنتی تهران سایبان با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته تهیه کنید.

تلفن سفارش سایبان کولر: ۰۲۱۷۷۶۴۸۳۲۷