5- آیا می توانیم ازعایق پشم سنگ و پشم شیشه به عنوان سایبان استفاده نمائیم ؟

سایبان تهران سایبان
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیاز دهید)
Loading...

5-آیا می توانیم ازعایق پشم سنگ و پشم شیشه به عنوان سایبان استفاده نمائیم ؟

این نوع عایق ها در ابتدا که نصب می شوند عملا بهتر از اجسام نامبرده در سوال قبل عمل می نمایند .
اما پس از جذب آب و رطوبت به سرعت خاصیت عایق بودن خود را از دست می دهند و عملا در دراز مدت تأثیر زیادی در عملکرد کولر نخواهند داشت .

پس به طور کلی می توانیم بگوییم درسته که پشم سنگ یا پشم شیشه عایق بهتری در برابر صدا و حرارت می باشد ولی در زمستان دوام نمی آورد و از بین خواهد  رفت. همچنین از کولر شما در برابر باران و زنگ زدگی های توسط برف جلوگیری نمی کند.

از نظر قیمت هم پشم شیشه مناسب تر از پشم سنگ و سایبان تهران سایبان است اما چه فایده شما باید هر سال برای آن هزینه کنید. در نتیجه سایبان تهران سایبان مقرون به صرفه تر است زیرا با یک هزینه تا چندین سال خیالتان راحت خواهد بود. پشم سنگ از نظر قیمتی مقرون به صرفه نیست و اگر شما نمی خواهید هزینه زیادی برای سایبان کولر بکنید، این بهترین گزینه است.

از منظر صدا هم بخواهیم نگاه بیندازیم ، شاید عایق صدای پشم شیشه بیشتر باشد اما در فصول سرد سال این عایق از بین می رود و کولر بدون سایبان خواهد شد. در صورتی که برف و باران بیاید و بر روی کولر بنشیند باعث زنگ زدگی و از بین رفتن بدنه کولر می شود.

خرید سایبان کولر آبی و گازی از فروشگاه تهران سایبان

تهران سایبان اولین مخترع سایبان بوده اما متاسفانه عده ای از این محصول کپی برداری کرده و با کیفیتی پایین به مشتریان عرضه می کنند. این فروشگاه با ضمانت و گارانتی 3 ساله(36 ماهه) محصول خود را به مشتریان ارائه می کند. برای رفاه حال مشتریان خود ارسال به تمام نقاط ایران و نصب در اکثر شهرا ها رایگان کرده است.

اگر شما تمایل به خرید این محصول منحصر به فرد و عالی دارید می توانید به صورت مسقیم سایبان کولر آبی یا گازی را از فروشگاه اینترنتی تهران سایبان با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته تهیه کنید.

تلفن سفارش سایبان کولر: ۰۲۱۷۷۶۴۸۳۲۷