6 توصیه برای خرید کولر گازی

خرید کولر گازی
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (امتیاز دهید)
Loading...

کولرهاي گازي برخلاف کولرهاي آبي رطوبت محيط را افزايش نمي‌دهند و در مناطق مرطوب کارايي زيادي دارند. ما در این کمقاله قصد داریم 6 موذرد برای خرید کولر گازی خوب را معرفی کنیم.
تا چند سال پيش کولرهاي گازي تنها در شهرهاي جنوبي کشور استفاده مي‌شد اما چند سالي است که استفاده از آنها تقريبا در همه جا رايج شده است. کولرهاي گازي هواي درون خانه را به درون مي‌کشند و خنک مي‌کنند.
بنابراين احتمال ورود آلودگي از بيرون خانه به درون خانه بسيار کمتر است اما مشکل اصلي اين کولرها، مصرف بالاي انرژي است که البته با نصب و نگهداري مناسب و با رعايت تناسب ظرفيت برودتي کولر با فضاي موردنظر مي‌توان اين مشکل را نيز به حداقل رساند.
کولرهاي گازي به لحاظ شکل ظاهري و نوع کاربردشان به دو نوع اصلي تقسيم مي‌شوند : پنجره‌اي و اسپليت.
برق مصرفي کولرهاي پنجره‌اي ?/? برابر اسپليت است و اگرچه انواع اسپليت از انواع پنجره‌اي گران‌ترند ولي اين گراني در طول چند سال و با توجه به قبض برقي که پرداخت مي‌کنيد، جبران خواهد شد.
6توصيه به آنهايي که مي‌خواهند کولر گازي بخرند
1) هنگام انتخاب نوع و قدرت کولر گازي، ابعاد اتاق‌هايتان را در نظر بگيريد.
2) موتور برخي کولرهاي گازي براي مناطق جغرافيايي بسيار گرم و مرطوب ساخته شده و هيچ نيازي نيست در شهري مثل تهران از اين کولرها تهيه کنيد.
3) کولرهاي گازي که به صورت قاچاق وارد مي‌شوند، اگر چه ارزان‌ترند ولي ضمانت‌نامه ندارند و چندان قابل اعتماد نيستند.
4) از فروشنده بخواهيد آدرس نزديک‌ترين نمايندگي نصب و خدمات بعد از فروش کولر را زير فاکتورتان قيد کند.
5) استفاده از مواد ضدزنگ در کولرهاي اسپليت باعث طولاني شدن عمر دستگاه و تبادل سريع گرما و سرما مي‌شود و در کاهش مصرف برق و راندمان نهايي نيز تاثير متقابل دارد.
6) کولرهاي گازي درجه تنظيم دما دارند. تنظيم اين درجه روي 16تا 22 سبب مي‌شود وقتي هواي اتاق به اين درجه رسيد، خود به خود کولر خاموش شود و انرژي کمتري مصرف شود.

منبع : روزنامه سلامت

حمل و نقل و نصب رایگان سایبان کولر
برای سفارش همین حالا تماس بگیرید:

۷ ۲ ۳ ۸ ۴ ۶ ۷ ۷ – ۰۲۱