6 طریقه نصب سایبان کولر

نصب سایبان کولر
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5,00 از 5)
Loading...

۶ طریقه نصب سایبان چگونه است ؟

۱- برای نصب سایبان کولر ابتدا سمت سایه بان را از طرف شرق به غرب انتخاب می نماییم .

۲- پیچ های کناری کولر را باز کرده و پایه های پلیمری را روی سوراخ پایین تنظیم کرده و شیار بالا را جهت سوراخ کاری نشانه گزاری میکنیم .

۳- با مته ی شماره ی شش سوراخ پایین را بزرگ و علامت بالا را سوراخ کاری میکنیم.

۴- پایه های پلیمری را روی سوراخ ها قرار داده و واشر مخصوص ۷×۳ سانتی متر را پشت پایه ی پلیمری قرار داده و بوسیله ی پیچ و مهره پایه را محکم می نماییم.

۵- سپس تمامی پایه های پلیمری را به همین صورت به بدنه ی کولر محکم می نماییم.

۶- برای نصب سایبان کارتن پلاست را روی پایه ها قرار داده و به صورت دلخواه به طوری که کمترین نور آفتاب به کولر بتابد و چهار طرف آن نسبت به پایه ها برابر باشد تنظیم کرده و از طرف سوراخ پایین پایه ها کارتن پلاست را بوسیله ی پیچ یا میخ سوراخ کرده و آنرا با پیچ و مهره به صورت آرام به طوری که به کارتن پلاست فشار نیاید آن‌را محکم مینماییم.

نکته ی بسیار مهم  :

کارتن پلاست سایبان از مواد درجه یک وبا یو وی پنج درصد است که حداقل سه تا پنجسال عمرمفید آن میباشد که شما میتوانید باپوشانیدن آن بوسیله یک بنر یا کارتن ویا برزنت عمر آنرا دو تا سه برابر افزایش دهید.

خرید سایبان کولر از فروشگاه تهران سایبان

تهران سایبان اولین مخترع سایبان بوده اما متاسفانه عده ای از این محصول کپی برداری کرده و با کیفیتی پایین به مشتریان عرضه می کنند. این فروشگاه با ضمانت و گارانتی 3 ساله(36 ماهه) محصول خود را به مشتریان ارائه می کند. برای رفاه حال مشتریان خود ارسال به تمام نقاط ایران و نصب در اکثر شهرا ها رایگان کرده است.

اگر شما تمایل به خرید این محصول منحصر به فرد و عالی دارید می توانید به صورت مسقیم سایبان را از فروشگاه اینترنتی تهران سایبان با پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته تهیه کنید.

تلفن سفارش سایبان : ۰۲۱۷۷۶۴۸۳۲۷